• slajd2
  • slajd3

Wszystkich odwiedzających serdecznie witamy na naszej stronie.

Dzień Krajobrazu 2023.

Z inicjatywy Polski już po raz siódmy 20 października obchodzimy Międzynarodowy Dzień Krajobrazu. To nietypowe święto służy refleksji nad kondycją miejsc, w których mieszkamy, uczymy się i pracujemy. Uświadamia potrzebę docenienia i ochrony otaczających nas przestrzeni. Tegoroczne obchody Dnia Krajobrazu odbywają się pod hasłem „Doceń lokalność!” Nasz szkoła po raz pierwszy podjęła własną inicjatywę i przyłączyła się do świętowania. W dniach 18-19 października uczniowie z klas IV - VI udali się na spacer i dokonali oznaczenia drzew rzadko spotykanych, a które zostały zasadzone na terenie szkoły. Wykonali metryczki drzew i umieścili je na szkolnej gazetce pt. "Drzewa ze szkolnego arboretum", aby zachęcić całą społeczność szkolną do odwiedzania tego pięknego miejsca. W arboretum przed każdym drzewem umieszczona została tabliczka z opisem drzewa.

- Celem naszego działania było zwrócenia uwagi, naszym uczniom, na wartość krajobrazów w życiu codziennym
- szkolny koordynator, Krystyna Filonowicz - Kuszmar.

AA
Uczeń Artur opisuje magnolie
AA
Gazetka szkolna z okazji Dnia Krajobrazu
AA
Uczennica Kaja opisuje miłorząb
AA
Uczniowie Łukasz i Marcel rysują choinkę kanadyjską
AA
Uczennica Nikola oznacza tulipanowca chińskiego
AA
Uczniowie z klasy IV przy pracy w aboretum
AA
Uczniowie z klasy V na tle cedru altackiego
AA
Uczniowie z klasy V zwiedzają arboretum
AA
Uczennica Wiktoria przy metasekwoi chińskiej
AA
Uczennica Zuzia opisuje tulipanowiec amerykański

Zaproszenie_B.png

Solidarni z Ukrainą

program dla szkoł KOWR

golden5

Lepsza Szkola

 

Caritas

 

folder OK

 

CMI

Projekt Pomorze Zachodnie

Polski Komitet Olimpijski

Szkoła ucząca się

AWF

Laboratorium Przyszłości

Europa mój Dom

Projekt Zabawa Sztuką

UNICEF

UNICEF

Dzwonki

1. 800  -  845
2. 855  -  940
3.   950  -  1035
4. 1050  -  1135
5. 1150  -  1235
6. 1245  -  1330
7. 1335  -  1420
8. 1425  -  1510

Dowozy/Odwozy 

2022/2023

autobus